606 451 057
GDZIE JESTEŚ:
Festyny i pikniki

Festynyi pikniki

Festyn firmowy, Piknik tematyczny, a może Majówka lub Biesiada pod chmurką?


Imprezy plenerowe realizujemy kompleksowo zapewniając pełną obsługę - od zadaszeń, namiotów, stołów i cateringu począwszy, na atrakcjach rozrywkowych, programie rekreacyjnym w terenie, występach artystycznych na scenie i obsłudze technicznej kończąc.


Najważniejszy jest jednak jak chcesz się bawić! Możliwości dajemy Ci wiele:

 

  • Piknik tematyczny - stylizowany piknik w dowolnym temacie: Jamajka, Mexico Party, Piraci z Karaibów, Dziki Zachód… Fabuła, atrakcje, rekwizyty, stroje, a nawet potrawy nawiązujące do tematu stworzą wyjątkowy klimat niezapomnianej zabawy…. Wybierz przewodni motyw z oferty Imprezy Tematyczne , a my przedstawimy Ci program całego pikniku!
  • Firmowa integracja – gdzie celem jest zacieśnienie więzi i poprawa współpracy w zespołach. Skorzystaj z gotowych scenariuszy Imprez Integracyjnych
  • Zabawa na stanowiskach – Zestaw odpowiednio dobranych stanowisk do rywalizacji i zabawy, na których uczestnicy zdobywają punkty, na koniec zaś wymieniają je na nagrody. Całość uatrakcyjni dobra muzyczka i smaczna kuchnia.
  • Biesiada – ze sceny zagra zespół muzyczny, rozśmieszy kabareciarz, a DJ rozkręci potańcówkę. Nie obejdzie się też bez pysznego jedzonka i popitki!

To tylko kilka przykładów, szczegółową ofertę z całą gamą możliwości przedstawiamy Państwu podczas spotkania z naszym specjalistą. Wystarczy tylko do nas napisać lub zadzwonić!